Můj příběh

Záleží mi na tom, čím se denně obklopuji, preferuji minimalistický design praktických výrobků, funkční a nápaditou módu a vytříbený styl bydlení, který odráží charakter majitele.

Záleží mi na tom, čím se denně obklopuji, preferuji minimalistický design praktických výrobků, funkční a nápaditou módu a vytříbený styl bydlení, který odráží charakter majitele. Miluji černou. Mnoho nápadů jsem si otestoval při realizaci vlastního domu a v nespočtu zakázek pro rodiny i firmy. Je pro mě samozřejmostí, že neustále sleduji vývoj v oboru, barevné trendy i pokroková řešení, abych vám mohl nabídnou co nejširší pohled na věc.
Petr Vrážel
0 +
PROJEKTŮ
0 +
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
0 +
KUSŮ NÁBYTKU
0
LET ZKUŠENOSTÍ

Odjakživa mě přitahovalo umění, které se odlišovalo od mainstreamu, takže i hledání vlastního stylu (nejen v oblékání) bylo nejdřív projevem rebelie. Během dospívání na malém městě jsem se profiloval dost excentricky, vyzkoušel jsem si také, jaké je to být fashion model.

V určité fázi života jsem si uvědomil, jak je pro mne naplňující a důležité, když mohu svou přirozenou tvořivost do něčeho otisknout. Například vložit svůj um do navrhování originálního nábytku, doplňků do interiéru a vdechovat nápadům život. Určitá dávka hravosti, výtečná prostorová představivost a estetické cítění jsou přidané hodnoty, které úročím spolu se znalostí truhlářského řemesla a dvěma dekádami zkušeností v roli OSVČ.

Zakládám si na kvalitě a preciznosti zpracování, stejně jako na výběru partnerů, od kterých nakupuji materiály vizuálně k nerozeznání od masivu a další komponenty. U každého projektu naslouchám zákazníkům a odvádím práci, za kterou si stojím. Odměnou je pro mě vidět, že se v tom našli a cítí se dobře. Dnes už vím, že nábytek je „jen“ zázemí pro naše pohodlí a spokojený život. Teprve s lidmi, které milujeme, tvoří domov.

Záleží mi na Vašem pocitu

Nejdůležitější ze všeho je pro mne jak se ve vašem domově cítíte. Proto vždy pozorně naslouchám vašim potřebám a nábytek navrhuji tak, abyste se ve vašem domově cítili skvěle.

Skvělý zážitek z bydlení

Nábytek navrhuji přesně podle dispozic vašeho interiéru, takže do něj skvěle zapadne.

Férová cena

Cena nábytku vždy odpovídá použitým materiálům a celkovému provedení.

Doprava a montáž

Vyřeším za vás veškeré starosti s dopravou a montáží vyrobeného nábytku.

Buďte o krok napřed

Budujete nové bydlení nebo plánujete změnu interiéru?